Wykorzystaj nasze lniane możliwości

Masz firmę produkcyjną lub handlową, zaczynasz działalność lub ją planujesz, prowadzisz sklep internetowy, jesteś projektantem, odświeżasz mieszkanie, szyjesz w domu ?

Można startować z zamówieniem niewielkich rozmiarów, kuponem , serią próbną .

  • Z jednej strony czeka na Ciebie nasza stała oferta tkanin lnianych, dzianin.czy wyrobów gotowych. Stany magazynowe utrzymujemy na odpowiednim poziomie.
  • Z drugiej Twoje pomysły uruchomiające produkcję - kolory, desenie, wykończenia. Elastycznie dostosowujemy terminy realizacji.
  • Dla Ciebie mamy również możliwości naszych szwalni lniarskich o różnej skali produkcji
  • Do wyboru bezpłatne próbki tkanin i dzianin

Elastyczność i dostosowanie

Tekstylia lniane są produktami nietuzinkowymi, wymagącymi uwagi i zaangażowania. Świadczymy nasze usługi niestandardowo i dysponujemy czasem dla Ciebie.

Nasze propozycje wyjdą naprzeciw Twoim potrzebom, bo w naszej firmie jesteś numerem jeden. Sprawia nam wielką satysfakcję, gdy stajesz się częścią naszej licznej rodziny lniarskiej.

Minimalne zamówienia

Jedną z rzeczy, o które zapytasz z góry, jest to, czy mamy odpowiednie dla Ciebie ilości. Te małe i te duże. Może to mieć wpływ na częstotliwość zamówień i realizację nowych projektów. W większości przypadków usłyszysz od nas – tak, jest to możliwe.

Czas realizacji

Czas potrzebny od złożenia zamówienia do otrzymania zamówienia jest ważny dla każdego projektu. Zawsze podajemy wstępny, przybliżony czas realizacji, abyś mógł określić, czy jest dla Ciebie odpowiedni. Z reguły nie powinien przekraczać 1-3 tygodni roboczych. Ale często jesteśmy szybsi.

Praca nad zamówieniem

Prosimy poświęć trochę czasu, aby porozmawiać z nami, zadać pytania i omówić szkice dotyczące projektu, czy założeń współpracy. Chętnie udostępnimy próbki, jeśli tylko pozwala na to Twój harmonogram projektowania i produkcji.

Próbki Tkanin

Jeżeli chcesz poznać z bliska miękkość, piękne wykończenie oraz struktury naszych lnianych tkanin i dzianin przed złożeniem zamówienia, przygotowujemy bezpłatne próbki.

W wyborze pomagają zdjęcia w katalogach Tkaniny lniane  i  Dzianiny lniane - prosimy przejrzyj, zapisz nazwę, symbol, kolor, szerokość i wyślij do nas mailem. Kilka dodatkowych słów o Twojej firmie i planowanym przeznaczeniu tkanin czy dzianin, pozwoli nam dokładniej dopasować ofertę do oczekiwań. Im więcej dowiemy się na temat planowanych przez Ciebie zastosowań lnu – tym szybsze i właściwe dopasowanie próbek i kuponów startowych, Określenie terminu i szacowanej skali planowanych zakupów pomoże nam  zaproponować najlepsze rozwiązania asortymentowe i cenowe,

Współpracujemy z firmami z Polski i  z całej Europy

Współpracujemy z firmami w całej Europie. Obsługujemy klientów ze szczególnym uwzględnieniem Unii Europejskiej ze względu na udogodnienia związane z wewnątrzwspólnotową dostawą towarów. Ale oczywiście wszystkie obszary są dla nas równie otwarte.

Zapraszamy do współpracy -  skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – chętnie wyjaśnimy wszystko w szczegółach.

A klientów zainteresowanych detalicznymi ilościami zapraszamy do lnianego sklepu LnianeZakupy.pl

Posiadamy Certyfikaty:
Sklep
internetowy