Wykorzystaj nasze doświadczenie i lniane możliwości

Masz firmę produkcyjną lub handlową ? Może zaczynasz działalność lub ją planujesz ? Prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny? Jesteś projektantem, odświeżasz mieszkanie, szyjesz w domu ?

Prosimy zapoznaj nas ze swoim pomysłem, projektem lub potrzebą a my szybko przedstawimy nasze propozycje i rozwiązania dotyczące odpowiedniego produktu lub usługi, czasu  realizacji oraz ceny.

 

 

Ceny 

Na tej stronie nie znajdziesz z góry odpowiedzi - ile to kosztuje ?

Ceny przygotowujemy dla Ciebie,  jako  propozycje dobrane indywidualnie, wspomagające Twoją konkurencyjność.

Wcześniej zapoznajemy się  z Twoimi potrzebami, wybranym asortymentem, ilościami regularnymi i na start. 

Pewien zakres cenowy ( ceny brutto) dotyczący tylko zakupów detalicznych , przedstawiamy  w naszym sklepie on-line LnianeZakupy.pl (niebieski znaczek sklepu z wózkiem zawsze po prawej stronie).

 

A teraz Krok po kroku:

1/ Można startować z zamówieniem niewielkich rozmiarów, kuponem czy serią próbną .

  • Czeka na Ciebie nasza stale rozwijana oferta tkanin lnianych, dzianin.czy wyrobów gotowych. Stany magazynowe utrzymujemy na odpowiednim poziomie.
  • Do wyboru bezpłatne próbki tkanin i dzianin, szczegóły niżej.w punkcie 6/
  • Chętnie omówimy Twoje pomysły uruchomiające produkcję - kolory, desenie, wykończenia. Elastycznie dostosowujemy terminy realizacji.
  • Dla Ciebie otwieramy również możliwości naszej szwalni - możemy przygotować modele startowe, próbne przeszycie, małe serie. 
    Oczywiście gotowi jesteśmy też na regularna i powtarzalną produkcję, w niemal każdej skali.

2/ Elastyczność i dostosowanie

Tekstylia lniane są produktami nietuzinkowymi, wymagącymi uwagi i zaangażowania. Świadczymy nasze usługi niestandardowo i dysponujemy czasem dla Ciebie.

Nasze propozycje wyjdą naprzeciw Twoim potrzebom, bo w naszej firmie jesteś numerem jeden. Sprawia nam wielką satysfakcję, gdy stajesz się częścią naszej licznej rodziny lniarskiej.

 

3/ Minimalne zamówienia

Jedną z rzeczy, o które zapytasz z góry, jest to, czy mamy odpowiednie dla Ciebie ilości. Te małe i te duże. Może to mieć wpływ na częstotliwość zamówień i realizację nowych projektów. W większości przypadków usłyszysz od nas – tak, jest to możliwe.

 

4/ Czas realizacji

Czas potrzebny od złożenia zamówienia do otrzymania zamówienia jest ważny dla każdego projektu. Zawsze podajemy wstępny, przybliżony czas realizacji, abyś mógł określić, czy jest dla Ciebie odpowiedni. Z reguły nie powinien przekraczać od 1 do 3 tygodni roboczych. Ale często jesteśmy szybsi.

 

5/ Praca nad zamówieniem

Prosimy poświęć trochę czasu, aby porozmawiać z nami, zadać pytania i omówić szkice dotyczące projektu, czy założeń współpracy. Chętnie udostępnimy próbki, jeśli tylko pozwala na to Twój harmonogram projektowania i produkcji.

 

6/ Próbki Tkanin

Jeżeli chcesz poznać z bliska miękkość, piękne wykończenie oraz struktury naszych lnianych tkanin i dzianin przed złożeniem zamówienia, przygotowujemy bezpłatne próbki. 

W wyborze pomagają zdjęcia w katalogach Tkaniny lniane  i  Dzianiny lniane - prosimy przejrzyj, zapisz nazwę, symbol, kolor, szerokość i wyślij do nas mailem.

Kilka dodatkowych słów o Twojej firmie i planowanym przeznaczeniu tkanin czy dzianin, pozwoli nam dokładniej dopasować ofertę do oczekiwań. Im więcej dowiemy się na temat planowanych przez Ciebie zastosowań lnu – tym szybsze i właściwe dopasowanie próbek i kuponów startowych,

Określenie terminu i szacowanej skali planowanych zakupów pomoże nam  zaproponować najlepsze rozwiązania asortymentowe i cenowe,

 

7/ Współpracujemy z klientami z Polski i  z całej Europy już kilkadziesiąt lat.

Zapraszamy  do współpracy. Skorzystaj z naszych lnianych doświadczeń i znakomitych lnianych produktów.

Skontaktuj się z nami mailowo,  telefonicznie lub po prostu przyjedź – chętnie wyjaśnimy wszystko w szczegółach.

 

 

8/ Oferta detaliczna i Sklep on-line, Wzorcowania

 

 

Jeżeli chcesz  poznać ofertą detaliczną, zapraszamy do naszego lnianego sklepu on-line LnianeZakupy.pl 

Zakup i odbiór wszystkich dostępnych na stronie produktów -  możliwy również na wzorcowni - w siedzibie naszej firmy.

Posiadamy Certyfikaty:
Sklep
internetowy